Svečias, Prisijungti

Prekių užsakymas

Prašome įdėmiai perskaityti šias taisykles ir jų laikytis.
 
Užsakyti Jums patikusius baldus galite mūsų interneto svetainėje www.baldai24h.lt arba atvykę į baldų pardavimo saloną adresu: Dariaus ir Girėno g. 10, Radviliškis arba Kasakausko g. 7, Akmenė. Atsiimti užsakytus baldus galima įmonės sandėlyje adresu ELNIO g. 21 Šiauliuose.
 

Užsakymas svetainėje

Išsirinkite Jus dominančią prekę, įeikite į prekės aprašymą spausdami ant prekės pavadinimo arba paveikslėlio. Dešinėje lango pusėje pasirinkite norimą medžiagą, prekių kiekį ir spauskite "Į krepšelį". Prekė bus įdėta į Jūsų pirkinių krepšelį. Jeigu norite užsakyti daugiau prekių, galite išeiti iš užsakymo lango ir toliau naršyti svetainėje. Į prekių krepšelį galėsite sugrįžti bet kuriuo metu paspaudę nuorodą "Prekių krepšelis" lango viršuje, dešinėje pusėje. Jeigu tęsite užsakymą, prekių krepšelyje matysite Jūsų pasirinktas prekes, prekės vienetus (kiek vienos rūšies prekių užsakėte) ir bendrą pirkinių sumą. Patikrinkite, ar šie duomenys teisingi. Išimti prekę iš pirkinių krepšelio galite spausdami iksiuką prekės pavadinimo kairėje. Pastebėję, kad prekės vienetų kiekis netikslus, jį galite patikslinti įrašydami kitą skaičių ir spausdami "Atnaujinti". Jeigu įvesti duomenys teisingi, spauskite "Užsakyti". Atsivėrusiame lange įrašykite savo vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninį paštą ir prekės pristatymo adresą.  Užsakymo komentaruose galite įrašyti papildomus pageidavimus. Gavus užsakymą per dvi darbo dienas su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.

Jeigu iškilo sunkumų užsakant prekes, susisiekite su mumis telefonu  +370 672 50777

Apmokėjimas

Už prekes apmokėti galite:
- banko pavedimu;
- grynaisiais pinigais pristačius prekę.
 

Apmokėjimas banko pavedimu

Už prekes galite apmokėti banko pavedimu. Mokėjimo paskirties laukelyje nepamirškite nurodyti užsakymo numerio.

Sąskaitos rekvizitai:

         Gavėjas: UAB Baldesa
         Įmonės kodas: 302424926
         A/s LT213500010002031708
         UAB ,,Paysera LT,,
         Swift: EVIULT21XXX
         Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris
 

Apmokėjimas grynaisiais pinigais

Jeigu pageidaujate, kad prekes pristatytumėme į namus, už jas galėsite sumokėti pristatymo metu. Prekių pristatymo metu turėkite tikslią užsakyme, arba vadybininko nurodytą (pasikeitus užsakymo detalėms ar pageidaujant papildomų paslaugų) pinigų sumą. Esant tam tikroms aplinkybėms galime paprašyti į mūsų sąskaitą pervesti avansinį mokęstį.

 

Pristatymas

Jums pageidaujant baldus pristatome iki namo.  Pristatymo kaina iki namo (kur gali privažiuoti įmonės transportas) visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) 20.00 EURĮ Kuršių Neriją baldų pristatymo kaina sutartinė.
 
Baldų užnešimo paslaugos neteikiame!
 
Baldus pristatome vieno mėnesio laikotarpyje, prieš tai suderinus tinkamą laiką. Baldus taip pat galite atsiimti įmonės sandėlyje, adresu Elnio g. 21, Šiauliuose. 
 
Turite klausimų? Skambinkite telefonu  +370 672 50777, +370 696 00029